Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası
Sitemizde yer alan Finans, röportaj, analiz, kod, aydınlatma ve bilgilendirme, moda, fotoğraf ve benzeri bütün içeriklerinin tüm telif hakları haber-tr.com’a aittir.
Haber-tr.com web sitesinde bulunan her türlü yazı, fotoğraf, içerik, materyal, animasyon-video-ses, dizayn, ara yüzü ve tasarımının tüm telif hakları 5846 sayılı yasa çerçevesinde korunmaktadır.
Bu belgelerin hiçbiri haber-tr.com’un herhangi bir yazılı izni alınmaksızın ticari amaçla kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz ve yayınlanamaz. İzin almadan ve kaynakça göstermeden içerik çoğaltımı ve kullanımı suç olmakla birlikte kesinlikle yasaktır. Haber-tr.com’da yer alan harici linkler ayrı bir web sayfasında açılır. Sitede yayımlanan her türlü yorum ve yazılardan yazarları sorumlu tutulur.
Haber-tr.com’da herhangi bir bilgilendirme yapılmadan, herhangi bir zaman diliminde değişiklik yapılabilir.
Bu sitede bulunan bilgilerden kaynaklı yanlışların herhangi birinden sitemiz sorumlu değildir.

 


 

Privacy Policy
All copyright for all content on our site, including finance, interview, analysis, code, lighting and information, fashion, photography etc. belong to the haber-tr.com.
Haber-tr.com all copyright rights of all kinds of text, photographs, content, materials, animation, video, audio, design, interface and design on the website are protected under the law 5846.
These documents in haber-tr.com may not be copied, distributed, modified, published or published for commercial purposes without the written permission of the company. Reproduction and use of content without permission and without bibliography is strictly prohibited. In Haber-tr.com the external links are opened on a separate web page. The authors are responsible for all comments and articles published on the site.
In Haber-tr.com changes can be made in any timeframe without notice.
Our site is not responsible for any inaccuracies arising from the information contained on this site.

Hesabınıza giriş yapın

Kayıt olmak için aşağıdaki formları doldurun

Yeni Şifre Al

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com